Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

HYDROFOX sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zostań Hetmanem na północno-wschodnim dworze Królów Sedesów!

Miłościwie nam panujący Królowie Sedesu poszukują do swojej świty Hetmana (lub Hetmanki) Po co? By należycie dbać o swoich dworzan i pokojowo zdobywać kolejne terytoria.Jakie zadania stoją przed Hetmanem/Hetmanką?

Hetman będzie dbał o klientów na powierzonym terenie (Białystok i okolice), a oprócz tego zdobywał nowe:

● Salony łazienkowe

● Sklepy

● Hurtownie instalacyjne i sanitarne

● Importerzy ceramiki

● Grupy zakupowe

● Lokalne sieci DiY

na terenach dotąd niezdobytych: Podlasie, Lubelszczyzna, Warmia i Mazury, Pomorze, Mazowsze.

Nasze wymagania

  • Do współpracy Królowie zapraszają tylko persony z konkretnymi umiejętnościami:

  • Doświadczenie w handlu kruszców wszelakich (mile widziani kandydaci/kandydatki z branży FMCG)

  • Prawo jazdy na wierzchowce zmechanizowane

  • Znajomości obsługi tajemniczej walizki zwanej komputerem

  • Odwaga — brak obaw przed podróżami w odległe krainy

  • Otwartość i gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Dystans do siebie i rzeczywistości

To oferujemy

  • Królestwo jest zarządzane w turkusowym stylu – Królowie dają dużo swobody i decyzyjności.

  • Hetman/Hetmanka otrzyma wsparcie w postaci wiedzy, informacji o produktach, szkoleń.

  • Hojni Królowie do dyspozycji oddadzą auto służbowe, komputer i telefon.

HYDROFOX sp. z o.o.

Królowie Sedesów sprawują niepodzielną władzę nad Firmą Hydrofox Sp. z o.o., która jest zwierzchnikiem takich oligarchów, jak: Hamberger Sanitary GMBH, MKW Presov oraz Miior. Poszerzamy swoje Królestwo i potrzebujemy Hetmana/Hetmanki, aby dbać o dworzan na terenach północno-wschodnich, czyli Białystok i okolice (Łomża, Ostrołęka) oraz zdobywać kolejne ziemie: Podlaskie, Lubelskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie i Mazowieckie.

Przewiń do profilu firmy

Informacje o pracy na dworze Królów Sedesów

RODZAJ ZATRUDNIENIA: umowa o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny 3-6 miesięcy, a później na czas nieokreślony.

WYNAGRODZENIE: Królowie wynagrodzą Cię szczodrze za Twoją pracę - 3500 zł (netto) plus PREMIA od 300 do 1000 zł (netto). Po okresie próbnym Twoje sakiewki wypełnią się po brzegi.