Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

airRoxy Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie

  • Obsługa aktualnych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

  • Odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży na wyznaczonym terenie

  • Terminowe i rzetelne raportowanie swojej pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych

  • Profesjonalizm

  • Doświadczenie w branży wentylacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Szkolenie

  • Pracę w młodym ambitnym zespole

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, komputer, telefon)

  • Spotkania integracyjne

  • Paczki świąteczne

  • Zarządzanie sprzedażą przez mobilną aplikację

airRoxy Sp. z o.o.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą wentylatory, oraz akcesoria do wentylacji. Swoje produkty sprzedajemy w ponad 40 krajach na całym świecie. W związku z potrzebą ciągłego doskonalenia się poszukujemy pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy