Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

MSU Group Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na podległym terenie - sprzedaż usług ochrony fizycznej oraz usług porządkowych,

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami firmy,

  • Prezentowanie indywidualnych ofert oraz dbałość o wizerunek firmy,

  • Skuteczne wdrażanie nowych produktów i usług,

  • Pełne prowadzenie dokumentacji w zakresie sprzedaży w systemie CRM,

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji,

  • Współpraca z pracownikami innych działów,

Nasze wymagania

  • Znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw z sektora B2B, (atut kluczowy)

  • Doświadczenie w sprzedaży, (znajomość sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem),

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań oraz zorientowanie na cel,

  • Systematyczność, skuteczność oraz konsekwencja w osiąganiu zamierzonych celów

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami od 1946 roku,

  • Umowę o pracę,

  • Satysfakcjonujący system premiowy wprost proporcjonalny do osiąganych wyników,

  • Niezbędne narzędzia (samochód, komputer, telefon),

  • Szkolenia produktowe oraz wszelką inną pomoc niezbędną w osiąganiu wysokich wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego do stanowiska dyrektora oddziału włącznie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

MSU Group Sp. z o.o. stabilna oraz konsekwentnie rozwijająca się firma o zasięgu ogólnokrajowym, z tradycjami od 1946 roku w związku z systematycznym rozwojem działu sprzedaży ma przyjemność zaproponować pracę na stanowisku

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV z aktualnym zdjęciem.