Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja określonych planów sprzedażowych oraz zadań promocyjnych na wyznaczonym terenie,

  • budowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami , a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy,

  • monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji,

  • marketing i monitoring sprzedaży,

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat.B.

  • umiejętność negocjacji oraz dobra organizacja czasu pracy,

  • dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie,

  • doświadczenie w sprzedaży,

  • mile widziana znajomość rynku tworzyw sztucznych,

  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,

  • dynamizm i pasja w realizacji zadań,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • biegła obsługa komputera oraz mile widziana znajomość systemu SAP,

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie,

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • narzędzia niezbędne do pracy: służbowy samochód, laptop, telefon.

Firma Poli- Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o. jest jednym z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PVC. Istnieje już ponad 30 lat stale umacniając swoją pozycję na rynku. Wysoka jakość produktów to efekt doskonale zarządzanej firmy dobrze wykształconych pracowników i sztabu specjalistów oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego.

Przewiń do profilu firmy