Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

HAMELIN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z hipermarketami sieci handlowych, zlokalizowanymi na podległym terenie, w tym: doradzanie, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów
  • obsługa rynku tradycyjnego zlokalizowanego na podległym terenie, w tym: doradzanie, prezentacje, negocjacje oraz sprzedaż produktów
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
  • realizacja założonego planu sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • bieżące raportowanie i planowanie dnia pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne

HAMELIN Polska Sp. z o.o.

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły.

Przedstawiciel Handlowy, warmińsko-mazurskie