Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Agrimpex

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów sieciowych i budowanie relacji biznesowych z odbiorcami

  • Doradztwo asortymentowe oraz kompletowanie zamówień

  • Dbanie o wizerunek marki

  • Utrzymanie standardów merchandisingu, dbanie o właściwą ekspozycję produktów w punktach sprzedaży

  • Cykliczne wizyty u klientów

  • Aktywne wspieranie działań marketingowych

  • Prowadzenie szkoleń dla personelu odbiorców

  • Realizacja KPI i planów sprzedażowych

  • Sporządzanie raportów

  • Współpraca z działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta jako przedstawiciel handlowy

  • Znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz zasad obsługi klienta

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane z zakresu: ogrodnictwa, rolnictwa, agrobiznesu, itp.)

  • Umiejętność planowania swoich zadań oraz czasu pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników

  • Ciekawą pracę w prężnie działającej firmie - lider na rynku ogrodniczym

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu

Regiony oraz preferowane miejsca zamieszkania

Region 1

Obszar pracy obejmuje województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, część pomorskiego, część kujawsko-pomorskiego

Preferowane miejsce zamieszkania: Ostrołęka, Mława, Pułtusk

Region 2

Obszar pracy obejmuje województwa: wielkopolskie, zachodnio-pomorskie, część łódzkiego, część kujawsko-pomorskiego, część. pomorskiego, część. lubuskiego

Preferowane miejsce zamieszkania: Gniezno, Piła, Szamotuły

Region 3

Obszar pracy obejmuje województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, część lubuskiego, część łódzkiego

Preferowane miejsce zamieszkania: Oleśnica, Oława

Region 4

Obszar pracy obejmuje województwa: podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, część mazowieckiego, część łódzkiego

Preferowane miejsce zamieszkania: Mielec, Ostrowiec Świętokrzyski, Stalowa Wola