Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

iRMA Spółka z o.o. Spółka Komandytowa

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • UWAGA! Obszerna informacja o rekrutacji znajduje się pod tym adresem https://irma.pl/zasoby/obrazki/rekrutacja/rekrutacja_IRMA.pdf

  • Zdobywanie oraz rozwijanie istniejących relacji biznesowych na podległym terenie

  • Regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność i kreatywne podejście do swoich obowiązków

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana wiedza techniczna z branży narzędziowej

To oferujemy

  • Stabilną i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie.

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet).

  • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + prowizja).

Nasza firma jest importerem i dystrybutorem okuć budowlanych, art. metalowych, narzędzi ręcznych DIY, art. gospodarstwa domowego.

Przy pomocy przedstawicieli na terenie całego kraju obsługujemy małe sklepy branżowe, składy budowlane, markety i hurtownie zrzeszone w grupach zakupowych oraz tradycyjne sklepy, GSy, itp.

www.irma.pl

Przewiń do profilu firmy