Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

EMITER Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie Klientów,

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientami,

  • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami,

  • Przygotowanie i realizacja planów sprzedażowych,

  • Przeprowadzanie szkoleń techniczno-handlowych u Klientów,

  • Śledzenie rynku inwestycji telekomunikacyjnych, fotowoltaicznych i IB,

  • Wykonywanie i składanie ofert,

  • Wsparcie w zakresie doradztwa technicznego,

  • Raportowanie, opieka nad otrzymanym wyposażeniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowany kierunki: energetyka, odnawialne źródła energii, inżynieria środowiska bądź pokrewne,

  • Inicjowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń techniczno-handlowych,

  • Wysoki poziom motywacji i aktywności w pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej i realnego do osiągnięcia systemu prowizyjnego,

  • Program szkoleń wdrożeniowych ( wstępne, produktowe),

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,

  • Pakiet benefitów – grupowe ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna,

  • Lekcje języków obcych finansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Emiter od 28 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją nowych technologii w elektrycznych instalacjach budynkowych (fotowoltaika, okablowanie strukturalne, inteligentny dom). Firma propaguje swoje rozwiązania poprzez współpracę z projektantami, instalatorami i hurtowniami.

W zakresie fotowoltaiki Emiter zajmuje się dystrybucją i wsparciem technicznym, projektowaniem i nadzorem inwestycji. Emiter jest oficjalnym dystrybutorem producenta falowników, firmy Zeversolar, dystrybucję Huawei i JA Solar.

www.emiter.net.pl

Przewiń do profilu firmy