Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Nastex Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • Analiza otoczenia rynkowego oraz działań konkurencji

  • Wyjazdy służbowe- praca mobilna

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz zawieranie kontraktów handlowych

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Raportowanie wyników do przełożonego

  • Ścisła współpraca z działem handlowym i marketingowym

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży tekstylnej

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon

  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę- pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bonusy za wyniki

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód

  • Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma Nastex Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Alnassaj która powstała w 1996r.

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja tkanin tapicerskich.

Stawiamy na wysoką jakość produktów i obsługi. Współpracujemy z hurtowniami tkanin, producentami mebli tapicerowanych a także studiami dekoracji oraz projektantami.

Przewiń do profilu firmy