Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

AGROLMET sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż maszyn rolniczych

  • obsługa i rozwijanie relacji ze stałymi klientami

  • doradztwo techniczne i dobór urządzeń

  • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych

  • udział w targach ,konferencjach i prezentacjach handlowych

Nasze wymagania

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • dobra znajomość obsługi programów komputerowych

  • komunikatywność ,umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji

  • zorientowanie na cel ,rezultat i determinacja w działaniu

  • dobra organizacja czasu pracy

  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • zatrudnienie o umowę o prace

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia)

  • praca w mocno prosperującej branży oraz stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • dobra atmosfera pracy w zgranym zespole

  • samochód służbowy ,laptop ,tel. komórkowy i inne niezbędne narzędzia pracy

  • obszar działania ;

  • rejon 1 -powiaty: iławski ,nowomiejski ,ostródzki, braniewski, elbląski

  • rejon 2 -powiaty: gostyniński ,płocki , sierpecki

  • rejon 3 - powiaty: sztumski , kwidzyński, malborski

  • uwagi : Proszę o dopisanie informacji na temat rejonu działania podczas aplikowania na stanowisko.

O nas

Dynamicznie rozwijająca się firma AGROLMET z ponad 30 letnim doświadczeniu w branży rolniczej ,zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych marki premium poszukuje osób na stanowisko :