Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Motiva HR

10 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Rekrutujemy dla

Twój przyszły pracodawca:

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży fotowoltaiki i pomp ciepła, która posiada w swoim portfolio ponad 1000 zadowolonych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Aktywna sprzedaż pomp ciepła i fotowoltaiki

  • Prezentacja oferty i dobór najlepszych opcji

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

  • Budowanie dobrych relacji z klientami (ponad 41% późniejszej sprzedaży pochodzi właśnie od nich)

Wymagania pracodawcy

  • Śmiało aplikuj, jeśli:

  • przez minimum 6 miesięczny zdobywałeś/aś doświadczenie w aktywnej sprzedaży pomp ciepła i/lub fotowoltaiki

  • posiadasz wykształcenie minimum średnie

  • znasz branżę pomp ciepła i/lub fotowolotaiki

  • umiejętności sprzedażowe to dla Ciebie codzienność

  • swoim stylem bycia budzisz zaufanie każdego klienta

  • posiadasz własne auto

Pracodawca oferuje

  • Genialną atmosferę w bardzo doświadczonym zespole – razem dużo przyjemniej jest wygrywać

  • Elastyczny czas pracy, który samodzielnie będziesz kształtować – naszym doświadczeniem podpowiemy Ci, jaki czas pracy jest optymalny

  • Możliwość rozwoju w firmie – masz szansę zostać regionalnym kierownikiem czy dyrektorem handlowym

  • Jasne zasady współpracy w oparciu o umowę B2B

  • Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne – najczęściej wynagrodzenie kształtuje się w wysokości 10 000 – 30 000 zł netto (nie brakowało również wynagrodzeń przekraczających 50 000 zł netto)

  • Udział w grupach projektowych, w których masz realny wpływ na rozwój firmy (razem z firmą, rozwijasz się Ty!)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • udział w grupach projektowych