Logo Pracuj.pl

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Berg Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów na powierzonym obszarze
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w handlu B2B
  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie handlowe w branży technicznej
  • zamieszkanie: Olsztyn, Mrągowo, Kętrzyn
  • znajomość obsługi aplikacji mobilnej programu ERP XL

To oferujemy

  • praca w trybie home office, z okresową wizytą w centrali firmy w Toruniu
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii miesięcznej, uzależnionej od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport czy grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • jeden krótszy dzień pracy

Jesteśmy firmą handlową z branży technicznej. Zajmujemy się dostarczaniem materiałów ściernych dla przemysłu metalowego, budowlanego i drzewnego.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji https://berg.com.pl/

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, warmińsko-mazurskie