Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masterplast Sp. z o.o. należy do wielonarodowej Grupy działającej na rynkach regionu środkowo-wschodniej Europy. Masterplast Group International zajmuje się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych i systemów dociepleń.

    Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego – Rokietnica, woj. wielkopolskie

    Przedstawiciela Handlowego
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • bieżąca realizacja planów sprzedaży (aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, przygotowanie ofert);
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami;
    • monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji;
    • bieżący monitoring płatności Klientów;
    • raportowanie wyników swojej działalności;
    • sprzedaż produktów firmy (materiały budowlane);
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów;

    Wymagania:

    • doświadczenie sprzedaży w branży materiałów budowlanych;
    • wysoka kultura osobista, komunikatywność;
    • nastawienie na realizację celów;
    • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;
    • wykształcenie minimum średnie;
    • nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z Klientami;
    • dobrej organizacji pracy własnej (praca w terenie) i umiejętność współpracy z zespołem;
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych;
    • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • wynagrodzenie podstawowe, premia oraz prowizja uzależniona od indywidualnych wyników sprzedaży;
    • pracę w międzynarodowej firmie  o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;
    • szkolenia produktowe w Polsce i za granicą;
    • wsparcie biura handlowego;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny).
    Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

    Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.