Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

GUNNEX PL Sp. z o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Gunnex to blisko 20-letnie doświadczenie w dystrybucji materiałów budowlanych i izolacyjnych na terenie Czech, Rumunii i Słowacji.
W Polsce działamy od 10 lat zaopatrując hurtownie oraz inwestycje budowlane na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji z nimi
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, ofertowanie
  • realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży na podległym terenie
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • dobrej znajomości rynku budowlanego w powierzonym regionie (hurtownie budowlane)
  • minimum 2 letniego doświadczenia w branży
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności i zaangażowania
  • czynnego prawa jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i miłej atmosferze
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń adekwatny do osiąganych wyników i zaangażowania
  • możliwość rozwoju i szkoleń samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania.

W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz 923 ze zm.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy