Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

SATIS GPS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma SATIS GPS Sp. z o.o  jest jednym z wiodących producentów oferujących rozwiązania służące do monitoringu pojazdów i zarządzania flotą, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:

  • identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • monitorowanie potencjału Klientów na obsługiwanym rynku,
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Regionu,
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej (Klienci, konkurencja, trendy) i inicjowanie zmian pozwalających na utrzymanie wysokiej jakości innowacyjnego produktu.

Wymagania:

  • 4-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży w jednej z branż: IT, CFM, leasingowej, ubezpieczeniowej (floty) lub motoryzacyjnej,
  • doświadczenie w samodzielnym, aktywnym poszukiwaniu Klientów,
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • nastawienie na osiąganie wyników,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość systemów monitoringu pojazdów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę z nowatorskim i konkurencyjnym produktem w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + system prowizyjny),
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • pełen pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SATIS GPS Sp. z o.o., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy