Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Euro OfficeO firmie

Euro Office

Łopuszańska 36

Warszawa

Dynamicznie rozwijająca się firma dystrybuująca artykuły biurowe

Poszukuje osób na stanowisko

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dbałość o jej wizerunek
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami poprzez najlepszą obsługę na rynku
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • na podstawie naszych unikalnych rozwiązań pomaganie w biznesie naszych klientów
  • realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem – tworzenie raportów

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • minimum dwu letnie doświadczenie w sprzedaży w sektorze B2B
  • znajomość branży biurowej mile widziana
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe wynagrodzenie miesięczne + prowizja uzależniona od wyników (bez górnego progu)
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • pakiet szkoleń produktowo-handlowych oraz realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia prowizyjna uzależniona od wyników sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy