Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

NIKO ALEX sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

  • Rozwój sprzedaży usług serwisowych w podległym regionie,

  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

  • Raportowanie pracy w CRM

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych z klientami

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Znajomości obsługi komputera – pakiet Office

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu

  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Gotowości do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych technologii

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie pracy w dziale serwisu, zwłaszcza doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych

  • Znajomość rynku sprzedaży branży wózków widłowych, maszyn budowlanych lub motoryzacyjn

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy

  • Pracę w branży z przyszłością

NIKO ALEX sp. z o.o.

Firma Niko Alex Sp.zo.o. jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych firmy HANGCHA GROUP Co. Ltd. (nazwa handlowa <HC>) z ChRL. Hangcha Group Company Ltd. jest wiodącym producentem wózków widłowych w Chinach. To światowy potentat, którego początki sięgają 1954 r. Pierwszy wózek widłowy Hangcha pojawił się na rynku w 1974 r. W 2008 r. koncern znalazł się w gronie 14 najważniejszych producentów wózków widłowych na świecie.Produkty marki Hangcha są obecnie znane i dostępne w stałej sprzedaży na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy