Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

BRUNO TASSI Sp. z o.o.O firmie

3 0007 000 brutto / mies.
  • Staniewicka 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BRUNO TASSI Sp. z o.o.

Staniewicka 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów detalicznych na podległym terenie

  • zapewnienie dostępności produktów w punktach sprzedaży detalicznej oraz wprowadzanie nowości

  • realizacja planów sprzedażowych

  • dbanie o wizerunek produktów w punktach sprzedaży

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęci rozwoju i zdobycia doświadczenia w sprzedaży

  • dobrej znajomości obsługiwanego terenu

  • znajomości technik sprzedaży

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania długotrwałych relacji

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania

  • czynnego prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z grupy rynku gastronomicznego (HORECA)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale - 3000-7000 brutto

  • Umowę o pracę

  • Pracę w terenie z klientami - w biurze maks. raz w tygodniu

  • Przyjazną atmosferę w pracy

BT Spółka z o.o. Bruno Tassi Sp. k

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem mięsa, wędlin oraz drobiu w Polsce.

Naszym atutem jest wykwalikowany zespół, który w połączeniu ze sprawdzonym system dystrybucji,

Przewiń do profilu firmy