Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Hochland Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań sprzedażowych indywidualnych i zespołowych;

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych i profesjonalna obsługa klienta na podległym terenie;

  • Dbałość o stałe poszerzanie portfela klientów;

  • Zbieranie informacji o rynku: m.in. monitorowanie udziałów półkowych, ekspozycyjnych, aktywności promocyjnych i zmian asortymentowych konkurencji;

  • Proaktywna kooperacja z działami wewnętrznymi nastawiona na realizację wspólnych celów i zadań;

  • Proponowanie oraz aktywny udział we wdrażaniu i realizowaniu działań, aktywności promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego (preferowana branża spożywcza – znajomość branży nabiałowej będzie dodatkowym atutem);

  • Doświadczenie w pracy zarówno na rynku tradycyjnym, jak i nowoczesnym;

  • Znajomość technik sprzedaży oraz zasad merchandisingowych;

  • Otwartość i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;

  • Umiejętność działania pod presją czasu;

  • Duża motywacji do pracy;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

  • platforma kafeteryjna SODEXO

  • udział w zyskach Grupy Hochland

  • dofinansowanie do posiłków

  • program nagradzania i doceniania pracowników

Hochland Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach:  w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

Przewiń do profilu firmy