Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.O firmie

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.

Puławska 617/621A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży.

  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami materiałów budowlanych.

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.

  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Bardzo dobra znajomość materiałów budowlanych.

  • Doświadczenie w handlu, branża: materiały budowlane min 1,5 roku.

  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

3W PLATFORMA BUDOWLANA SP. Z O.O. (dawniej: Platforma Dla Remontu i Budowy) , wchodząca w skład Grupy Kapitałowej 3W, jest właścicielem czterech wielkopowierzchniowych marketów budowlanych: trzech w Warszawie, jednego w Czeladzi. Oferujemy materiały budowlane znanych i renomowanych producentów, stały program rabatowy, zadaszone, komfortowe parking oraz fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie budowy. Zatrudniamy ponad 130 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszych Oddziałów w Warszawie przy ul. Puławskiej 617/621A poszukujemy ambitnej, zaangażowanej osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Miejsce pracy: Warszawa oraz województwo mazowieckie.

Przewiń do profilu firmy