Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Agro Food SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z kluczowymi Klientami;

  • Pozyskiwanie nowych klientów – na postawie istniejącej bazy;

  • Identyfikacja potrzeb Klienta i doradztwo w zakresie wyboru produktów;

  • Realizowanie strategii sprzedaży zgodnie z polityką firmy;

  • Budżetowanie klientów;

  • Profesjonalne doradztwo technologiczne;

  • Negocjowanie warunków współpracy i przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o politykę cenową firmy;

  • Raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i aktywnego słuchania;

  • Kreatywność, zaangażowanie i skuteczność w osiąganiu celów;

  • Systematyczność oraz umiejętność planowania oraz organizacji pracy;

  • Mile widziana znajomość branży spożywczej/ dodatków do żywności;

  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana;

  • Znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z technologią żywności.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania

  • Narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon

  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze

Agro Food SA

AGRO FOOD S.A. to polski producent dodatków do przemysłu spożywczego, z ugruntowaną pozycją na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy – cała Polska