Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Passion Cards Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i rozszerzanie sieci dystrybucji

  • sprzedaż produktów firmy

  • realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie

  • tworzenie długofalowych relacji z klientami

  • negocjacje handlowe

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (branża papiernicza, upominkowa oraz znajomość rynku lokalnego będzie dodatkowym atutem)

  • zaangażowanie w realizację planów sprzedaży (systematyczność, wytrwałość w dążeniu do celu)

  • wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne

  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość, gotowość do podejmowania wyzwań

  • umiejętność zarządzania czasem, planowanie zadań i ich realizację (praca samodzielna w terenie, spotkania z kontrahentami)

  • umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych i długofalowych relacji z klientami

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej i stabilnej firmie

  • dobrą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze (standardy korporacyjne są nam obce)

  • motywujący system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy, karta multisport)

  • nowoczesne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet z aplikacją mobilną dostępną przez internet)

  • udział w szkoleniach, spotkaniach firmowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u