Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

PamapolO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży
  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu
  • promowanie produktów firmy
  • monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w Dziale Sprzedaży
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • prawo jazdy kat. B + praktyka
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość obsługi komputera – pakiet Office

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, tablet, samochód
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy, Warszawa