Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Tublu Karolina Urbańska

umowa o pracę
7 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Garażowa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Garażowa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów biznesowych

  • regularne odwiedzanie klientów na terenie całej Polski i budowanie relacji biznesowych

  • prezentacja oferty produktowej

  • pomoc w poprawnej ekspozycji produktów w sklepach klientów (np. poprzez proponowanie im naszych ekspozytorów)

  • szkolenie pracowników sklepów

  • raportowanie efektów pracy

  • uczestnictwo w targach branżowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B

  • pozytywna energia

  • duża samodzielność i kreatywność

  • zaangażowanie

  • umiejętność planowania

  • dobra organizacja

  • mile widziane doświadczenie w branży artykułów dziecięcych

  • czynne prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia uzależniona od wyników

  • pracę w stabilnej dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawymi produktami

  • dużą niezależność, możliwość pracy hybrydowej (częściowo w biurze lub zdalnie, częściowo w terenie)

  • możliwość zdecydowania o formie współpracy (umowa o pracę lub własna działalność gospodarcza)

  • pakiet Multisport

  • samochód służbowy

  • komputer, telefon

  • miłą atmosferę w młodym zespole

O nas

Firma Tublu od 11 lat dystrybutor artykułów dziecięcych z segmentu premium.

Reprezentujemy w Polsce m.in takie marki jak: LittleLife, Scrunch, Moluk, Apli Kids, The Purple Cow, SwimFin

Pełną listę naszych marek możesz sprawdzić tutaj https://issuu.com/tublu/docs/katalog_b2b