Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Nestlé Polska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé,
  • Stały kontakt z powierzonymi klientami - sklepami detalicznymi,
  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału,
  • Egzekucja ustaleń promocyjnych,
  • Monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Nestlé w obsługiwanych sklepach detalicznych,
  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży – warunek konieczny,
  • Znajomość branży FMCG i kategorii spożywczych,
  • Orientacja na wyniki popartej dotychczasowymi udokumentowanymi osiągnięciami,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym,
  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Podstawowe umiejętności analityczne,
  • Znajomość obsługi MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód i telefon służbowy,
  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport,
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych,
  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy,
  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

Nestlé Polska S.A.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przedstawiciel Handlowy, Warszawa