Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Elmiko Biosignals Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych w układzie grup produktowych i grup klientów oraz w ramach przydzielonego budżetu

  • poszukiwanie nowych klientów;

  • budowanie korzystnych relacji z klientami;

  • analiza potrzeb klientów, doradztwo i opieka merytoryczna nad klientami;

  • kreowanie potrzeb klienta w zakresie zakupu nowoczesnej aparatury medycznej produkowanej i dystrybuowanej przez firmę;

  • udział w konferencjach i targach, na których prezentowane będą produkty firmy;

  • prowadzenie prezentacji produktów podczas spotkań z klientami;

  • opracowywanie - na podstawie wcześniej zdiagnozowanych potrzeb klienta - ofert dla klientów;

  • negocjacje handlowe;

  • nadzór nad dostawami aparatury zamówionej przez klienta;

  • nadzór nad spływem należności;

  • opieka posprzedażna nad klientem w tym zbieranie opinii klientów;

  • prowadzenie niezbędnej zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami oraz formie dokumentacji procesu sprzedaży i pracy handlowca;

  • generowanie zamówień na zakup elementów zgodnych ze specyfikacją oferowanych klientom produktów;

  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za przygotowywanie ofert przetargowych na dostawy aparatury;

  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za windykacje należności w firmie;

  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za opracowywani i analizowanie informacji na temat rynku, klientów i konkurencji w ty w szczególności w obszarze rozwoju produktów;

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy Elmiko.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby:

  • z doświadczeniem i sukcesami w zakresie sprzedaży aparatury medycznej - w szczególności kardiomonitorów i/lub respiratorów oraz znajomością specyfiki rynku medycznego; min. 3 lata na analogicznym stanowisku;

  • z podstawową znajomością Ustawy o Zamówieniach Publicznych;

  • z doświadczeniem w pracy z działami Aparatury Medycznej i działami Zamówień Publicznych w placówkach służby zdrowia;

  • kreatywnej, ambitnej, mającej własną inicjatywę i pomysły, potrafiącej samodzielnie organizować czas pracy i realizować zaplanowane zadania;

  • z umiejętnością skutecznego poruszania się w Internecie i wyszukiwania istotnych informacji;

  • z umiejętnością aktywnego analizowania sytuacji rynkowej i otoczenia konkurencji;

  • samodzielnej, odpowiedzialnej, komunikatywnej, rzetelnej, otwartej na ludzi i nowe wyzwania;

  • z dobrą znajomością poprawnej polszczyzny w mowie i piśmie, potrafiącej samodzielnie zredagować krótkie formy merytoryczne i marketingowe;

  • ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

  • charakteryzującej się dużą kulturą osobistą;

  • z ważnym prawem jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie z dziedziny medycyny lub inżynierii medycznej.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;

  • pracę w interesującej, rozwijającej się branży;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, premiowane w zależności od osiąganych wyników;

  • możliwości rozwoju, kształcenia i zdobywania unikalnych kompetencji;

  • ciekawą pracę w zakresie budowania relacji z klientami;

  • duży zakres samodzielności na stanowisku pracy;

  • udział w interesujących wydarzeniach krajowych w branży medycznej;

  • narzędzia niezbędne na oferowanym stanowisku;

  • elastyczny czas pracy;

  • dobrą atmosferę pracy;

  • stabilność zatrudnienia - poszukujemy osoby do długoletniej współpracy!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

ELMIKO, firma będąca krajowym liderem w produkcji medycznej aparatury neurologicznej, współpracująca z wieloma ośrodkami klinicznymi i naukowymi w kraju i za granicą, poszukuje pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy