Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Orbico Sp. z o.o. oddział FMCGO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów z naszego portfolio ( P&G Professional, LAVAZZA, EKATERRA TEA)
  • Kompleksowa obsługa klientów w kanale detalicznym, hurtowym i horeca
  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów na podległym obszarze
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Zachęcanie klientów do korzystania z platformy sprzedażowej, która wspiera realizowanie Twoich celów
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Nastawienie na realizację celu
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z klientami
  • Dobra organizacja pracy i systematyczność
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dodatkowy urlop
  • kafeteria benefitów

Orbico Sp. z o.o. oddział FMCG

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Orbico – obecnej w 20 krajach, jednej z największych firm dystrybucyjnych z branży FMCG w Europie. Zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją produktów czołowych koncernów chemiczno-kosmetycznych, spożywczych, zabawkarskich oraz AGD – elektro. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak: Ariel, Fairy, Wella, Blend-a-med, Pampers, Gillette, Braun, Pronto, Glade, Duck, Mr Muscle, Lavazza czy Pringles. Orbico w Polsce zatrudnia łącznie ok. 1000 osób, które wspiera w rozwoju ich zawodowych pasji.

Przedstawiciel Handlowy, Warszawa