Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Scala Plastics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym terenie.
  • Obsługa i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Fachowe doradztwo produktowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w handlu.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
  • Zaangażowanie i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesów handlowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość branży/ rynku płyt z tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + premia)
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • Praca w terenie

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Scala Plastics Poland Sp. z o.o.

Scala Plastics Poland Sp. z o.o – producent systemów rynnowych oraz dystrybutor w branży budowlanej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo mazowieckie, podlaskie

Przedstawiciel Handlowy, Warszawa