Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JBS sp. j. - generalny przedstawiciel marek:
    GOLDWELL, KMS CALIFORNIA, OLYMP, EFALOCK, COMHAIR
    obecny na polskim rynku od ponad 20 lat,
    poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Przedstawiciela Handlowego
    na terenie województwa mazowieckiego

    Miejsce pracy: Warszawa
    Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
    • Monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji
    • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
    • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
    • Kontrola należności

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku PH – również w sektorze FMCG/
    • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania wysokich wyników
    • Zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Obsługa programów MS Office
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Znajomość branży fryzjerskiej będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
    • Motywacyjny system wynagrodzenia i gradacji
    • Pakiet szkoleń wprowadzających
    • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

    Dołącz do jednego z najlepszych zespołów w branży!

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy prosimy przesyłać za pomocą formularza dostępnego poniżej pod przyciskiem APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.