Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

ACME GROUP Kamil ChojnickiO firmie

4 500‐7 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma sprzedająca hurtowo rośliny doniczkowe i akcesoria poszukuje kandydatów do pracy na terenie Warszawy i Województwa Mazowieckiego.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z tworzeniem nowych struktur, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy poprzez codzienne wizyty w kwiaciarniach i punktach sprzedaży roślin - VAN SELLING;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;
  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży roślin doniczkowych (B2B);
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Rzetelność, sumienność, skrupulatność;
  • Przyjemna aparycja;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stałe, konkurencyjne, miesięczne wynagrodzenie oraz atrakcyjną prowizję od sprzedaży;
  • Miłą i pozytywną atmosferę w nowej, rozwijającej się polskiej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy