Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

GROMTOR sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gromtor Sp. z o.o. to odnosząca sukcesy firma prężnie rozwijająca się na rynku elektrotechnicznym w Polsce oraz za granicą. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży systemów odgromowych oraz uziemienia najwyższej jakości.  Do każdego podchodzimy indywidualnie, aby stworzyć przyjazną relację i korzystne, zadowalające środowisko pracy dla każdej ze stron.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy.
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podlaskiego .
  • Prowadzenie spotkań na terenie potencjalnych kontrahentów.
  • Tworzenie ofert dostosowując się do potrzeb klienta.
  • Komunikacja z działem logistyki, księgowości oraz magazynem.
  • Budowanie długofalowych kontaktów z kontrahentami.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. Średnie.
  • Wymagane prawo jazdy kat. B.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.
  • Dobra znajomość programów (pakiet MS Office, MS Excel), miłe widziana znajomość prograów AutoCad.
  • Zaangażowanie w pracę oraz entuzjazm.
  • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego w branży elektrycznej.
  • Gotowość do codziennych wyjazdów na wyznaczonym terenie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia.
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Szeroką pespektywę rozwoju osobistego.
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji poprzez szkolenia.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i medycznych.

Ogłoszenie archiwalne