Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

GRUPA BX Artur BukowskiO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

 GRUPA BX "Partner w budowie"jest Firmą która działa ponad 20 lat. Poprzez dobrą organizację pracy, fachowość i wysokie standardy wykonywanych zleceń jest gwarantem solidnego realizowania powierzonych zadań.

Działania podjęte przez firmę i dopasowanie się do dzisiejszych warunków handlowych zaspokajają nawet najbardziej wyszukane gusta obecnych i przyszłych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Sprzedaż asortymentu będącego w ofercie firmy
  • Prezentowanie ofert handlowych oraz doradztwo techniczne
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
  • Rozwijanie sieci dystrybucji

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Umiejętności handlowe
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą i stałą pracę w miłej atmosferze
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Telefon komórkowy i inne niezbędne narzędzia

Ogłoszenie archiwalne