Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Farmy RoztoczaO firmie

4 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Farmy Roztocza - producent żywności ekologicznej oraz produktów naturalnych w branży mięsnej od ponad 30 lat.
Naszą działalność opieramy na czterech filarach: jakość, bezpieczeństwo, tradycja i nowoczesność, dających nam pewność, że to co robimy jest właściwe.Jesteśmy producentem żywności posługującym się Certyfikatem Zgodności Ekologicznej. Jest to gwarancja, że używamy tylko produktów nieprzetworzonych i pochodzących z sprawdzonych źródeł.

Zakres Obowiązków:

  • Rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi Klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • Analiza rynku
  • Realizacja planów sprzedażowych oparach o strategię firmy
  • Analizowaniu rynku oraz potrzeb partnerów biznesowych
  • Wsparcie Klientów w zakresie produktów BIO
  • Negocjowanie warunków współpracy
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym min. 1 rok, idealnie w branży mięsnej
  • Zaangażowanie, samodzielność oraz gotowoś do pracy w terenie
  • Komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość branży mięsnej
  • Prawo jazdy kat B
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dynamika w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rozwój wiedzy oraz kompetencji w oparciu o szkolenia
  • Pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku w produkcji żywności BIO
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne