Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

A.G.A. ANALYTICAL Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma A.G.A. Analytical Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie jest dobrze znanym przedstawicielem wiodących producentów aparatury naukowo-badawczej oraz sprzętu laboratoryjnego. Oferujemy urządzenia analityczne dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz wprowadzeniem nowej linii produktów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Planowanie i realizacja planów marketingu i sprzedaży dla przypisanej grupy produktów
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji
  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów
  • miejsce pracy: Warszawa (siedziba firmy) oraz województwa: zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, mazowieckie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu sprzętu laboratoryjnego i/lub chromatografii).
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( poziom C1).
  • Znajomość obsługi komputera  (Windows, Pakiet MsOffice, Internet),
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją rynkową.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z motywującym systemem prowizyjnym.
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Ogłoszenie archiwalne