Ta oferta pracy jest nieaktualna od 451 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 31.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SKYNET Polska Sp. z o. o.

    Firma SKYNET Polska świadczy kompleksowe usługi w branży instalacyjnej i budowlanej.
    Aktualnie poszukuje doświadczonej i zmotywowanej osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Aktywna sprzedaż produktów z branży systemów zabezpieczeń technicznych (m. in. systemy przeciwkradzieżowe (EAS), CCTV, SKD, SSWiN),
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
    • Obsługa i wsparcie Klienta w zakresie zamówień, doradztwo produktowe,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
    • Promowanie marki poprzez uczestnictwo w tragach, akcjach promocyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku, powyżej roku,
    • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań,
    • Umiejętność realizacji założonych celów sprzedażowych i rozumienie polityki cenowej,
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorze detalicznym lub w branży systemów zabezpieczeń,
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem,
    • Prawo jazdy kat B.

    Oferujemy:

    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Jednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)