Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PM-Digital s.c.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów ( kontakt telefoniczny, spotkania biznesowe)
  • tworzenie i prezentowanie oferty handlowej potencjalnym klientom??
  • rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
  • Wsparcie klientów w rozwiązywaniu bieżących spraw ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • budowanie zaufania oraz pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
  • promowanie produktów i usług z oferty firmy
  • poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych
  • przygotowywanie korespondencji handlowej dla nowych i współpracujących klientów
  • raportowanie wyników pracy do dyrektora

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT w sektorze B2B oraz znajomość rynku i nowoczesnych technologii
  • wysoka motywacja do rozwijania własnych umiejętności w obszarze sprzedaży
  • wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność
  • ukierunkowanie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny powiązany z osiąganymi wynikami
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia z obszaru IT
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód, oprogramowanie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PM-Digital s.c. z siedzibą w Warszawie ul. Patriotów 44a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PM-Digital s.c. z siedzibą w Warszawie ul. Patriotów 44a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się