Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż rozwiązań IT
    • Przygotowywanie ofert produktowych i koordynacja ich realizacji
    • Realizacja celów firmy
    • Pozyskiwanie i obsługa klientów
    • Raportowanie wyników pracy
    • Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie musiała uzyskać zaświadczenie o niekaralności – odpis z Krajowego Rejestru Karnego
    • Wymagamy natomiast poniższego:
    • Znajomości zagadnień związanych z technologiami IT, chmurowymi oraz mobilnymi
    • Umiejętności przygotowywania ofert handlowych oraz negocjowania umów
    • Umiejętności pozyskiwania klientów i budowania relacji
    • Kreatywności i samodzielności w kontaktach z klientem
    • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjności
    • Gotowości do wyjazdów służbowych
    • Znajomości języka angielskiego umożliwiająca komunikację na poziomie podstawowym
    • Zaangażowania w życie firmy i współpracy
    • Asertywności
    • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowa o prace, okres próbny 3 mc – następie umowa na czas nie określony
    • Praca w godzinach 9:00 – 17:00
    • Niezbędne narzędzia do pracy: Laptop, telefon, samochód
    • Szkolenia produktowe i specjalistyczne finansowane przez pracodawcę
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.