Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-08
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2018-07-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Groupon działa w branży e-commerce, inspirując użytkowników do odwiedzania ciekawych miejsc w najbliższej okolicy, podróżowania i odkrywania nowych aktywności, a przy tym oferuje szeroką gamę produktów. Jednocześnie zapewnia odpowiednie narzędzia i wsparcie swoim Partnerom, pomagając im w rozwijaniu i zarządzaniu biznesem.

    W ciągu zaledwie 6 lat działalności w Polsce Groupon z firmy, która mieściła się w małym pokoju i zatrudniała mniej niż 10 osób zamienił się w lidera w dziedzinie handlu lokalnego i obecnie jest miejscem, gdzie około 1000 osób ma możliwość rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w przyjaznej atmosferze.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych.
    • Odpowiedzialność za rozwój własnej regionalnej sieci Partnerów Biznesowych z branży usług
      (m.in. usługi gastronomiczne, kosmetyczne).
    • Aktywna sprzedaż połączona z doradztwem marketingowym.
    • Prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych.
    • Raportowanie wyników w systemie CRM.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy Groupon na rynku lokalnym.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży (współpraca z Klientem Biznesowym będzie dodatkowym atutem).
    • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych (m.in. telefoniczne umawianie spotkań oraz prowadzenie negocjacji handlowych na spotkaniach bezpośrednich).
    • Nastawienie na realizację planów sprzedażowych i determinacja do osiągania jak najwyższych celów.
    • Kreatywność i innowacyjność w codziennych zadaniach.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
    • Zaangażowanie i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
    • Systematyczność pracy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę z dodatkowym pakietem socjalnym (ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe).
    • Stałe miesięcznie wynagrodzenie + atrakcyjny system prowizyjny.
    • Niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, laptop, telefon).
    • Pakiet benefitów oraz szkoleń wstępnych,
    • Samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe.
    • Możliwość samodzielnego kreowania rozwiązań sprzedażowych.
    • Home Office od czasu do czasu.
    • Przyjazną atmosferę.
    Miesięczne premie (MBO)
    Zniżki na Groupony
    Możliwość pracy z domu
    Porządny chillout zone
    System poleceń pracowników
    Pakiety szkoleniowe
    Imprezy firmowe
    Prywatna opieka medyczna
    Karta MultiSport
    Darmowe napoje
    Darmowe śniadanie
    Darmowe owoce i warzywa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.