Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym marzeniem jest, aby w ciągu 10 lat być najbardziej uwielbianą marką w Europie produkującą superżywności. Wierzymy w to, że produkując zdrową i pyszną żywność pozytywnie wpływamy na zdrowie i szczęście ludzi i jesteśmy z tego dumni. Do tej pory udało nam się stworzyć kilka produktów uwielbianych przez naszych klientów, co potwierdzają wyniki sprzedażowe, ale dalej podnosimy poprzeczkę i chcemy kontynuować nasz wpływ na zdrowie i szczęście ludzi :)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Najważniejsze zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów;
    • realizacja strategii handlowej w powierzonym regionie;
    • współpraca z dystrybutorami;
    • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych;
    • realizacja planów sprzedaży;
    • organizacja aktywnej sprzedaży;
    • zarządzanie ekspozycjami.

    Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

    • posiadają głęboką chęć osiągnięcia sukcesu;
    • mają proaktywną postawę;
    • mają wysokie umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne oraz prezentacyjne;
    • mają doświadczenie handlowe;
    • cechuje odpowiedzialność za swoje czyny;
    • posiadają prawo jazdy kat. B.
    Wierzymy w hojne wynagradzanie za wyniki. Czyli, jeśli bardzo dobrze pracujesz to konsekwentnie bardzo dobrze zarabiasz.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,
    w celach związanych z procesem rekrutacji oraz procesami przyszłymi. Wyrażenie zgody jest dobrowolne,
    przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia.”