Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2019-01-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Autoryzowany partner Orange poszukuje pracowników na stanowisko

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Wynagrodzenie: podstawa od 4200 zł brutto (w zależności od doświadczenia handlowego) + prowizja

    Zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działalność

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż bezpośrednia usług Orange do klientów biznesowych, nowych i stałych.

    Wymagania:

    • Umiejętność nawiązywania kontaktów i skutecznej komunikacji.
    • Odpowiedzialność i rzetelność.
    • Dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działalność
    • Wynagrodzenie podstawa od 4200 zł brutto (w zależności od doświadczenia handlowego) + prowizja
    • Pracę tylko w dni robocze w godzinach 8-16
    • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji sprzedażowych
    • Niezbędne narzędzia pracy.

    Benefity:

    • prywatna opieka medyczna
    • karta multisport
    • rozwój zawodowy
    • praca w terenie
    Benefity:
    opieka medycznaMultisportrozwój zawodowypraca w terenie
    prywatna opieka medycznakarta Multisportrozwój zawodowypraca w terenie
    Zainteresowane osoby prosimy klikać w przycisk Aplikuj Teraz
    Prosimy o wklejenie w nadsyłanych CV poniższego oświadczenia. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani przepisami prawa do ich usunięcia:

    „Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam świadomą
    i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych tam warunkach.”

    Administratorem Państwa danych jest Ofix.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul Piątkowska 116, 60-649 Poznań. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania jest wyrażona zgoda –art. 6.1.a i art. 7 rozporządzenia „RODO”. Państwa dane będą zachowane i przetwarzane także na potrzeby przyszłych rekrutacji, przez czas nieokreślony. Mają Państwo prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie, bez wpływu na legalność wcześniej dokonanego przetwarzania (cofnięcie zgody spowoduje usunięcie i zaprzestanie przetwarzania Państwa danych) oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest w całości dobrowolne, ale jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

    Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych zgłoszeniach poniższej klauzuli. Zgłoszenia niezawierające tej klauzuli nie będą mogły być przez nas rozpatrywane i będziemy zobligowani przepisami prawa do ich usunięcia:

    Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z informacją na temat przetwarzania moich danych osobowych i wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie na opisanych tam warunkach.