Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-15
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-04-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jacek Wrzesiński

    W związku z dynamicznym rozwojem działu sprzedaży i Naszej firmy, poszukuję ambitnej i zdeterminowanej osoby do swojego zespołu na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

    Profil działalności Naszej firmy to finanse, ubezpieczenia oraz pomoc prawna. Oferujemy rozwiązania i wyjście z trudnych sytuacji.

    Posiadam 5 lat doświadczenia w wyżej wymienionej branży i z miłą chęcią podzielę się zdobytą wiedzą. Mam nadzieję, że wspólnie jesteśmy w stanie pomóc wielu Polakom. Do Naszej wspólnej dyspozycji będzie również kancelaria prawna, z którą współpracuję.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Praca wiąże się z uczciwością, ogromną wiedzą branżową i z empatycznym podejściem do ludzi. Potrzebuję handlowców z krwi i kości, którzy nie boją się pracy z klientem oraz lubią poszerzać wiedzę i kompetencje.

    Praca fajna, lekka i przyjemna, gdyż pomagamy ludziom, uświadamiamy ich. Mamy do tego odpowiedni produkt, narzędzia i pełne wsparcie menedżera, czyli mnie i ludzi z mojego zespołu.

    Handlowiec z krwi i kości, telefonuje umawia spotkania, jeździ w teren i pracuje z klientem door to door.

    Ustalamy cele i działania i realizujemy się w swoich założeniach.

    Opis stanowiska:

    • umawianie spotkań sprzedażowych
    • pobieranie referencji,
    • analiza i audyty umów,
    • raportowanie pracy,
    • podpisywanie nowych umów,
    • tworzenie oferty indywidualnie pod klienta,
    • PR dla firmy

    Wymagania:

    • minimum 2 lata doświadczenia jako handlowiec w sprzedaży bezpośredniej, ewentualnie wysokie umiejętności interpersonalne( osoba wygadana, uśmiechnięta, z empatią do ludzi) przy drugiej opcji będziemy pracować nad skillem sprzedażowym ale tylko z osobami zdolnymi wykazującymi się chęcią do nauki
    • meldowanie się 2-3 w tygodniu w siedzibie firmy w Warszawie
    • w okresie wdrożeniowym codziennie od pon-pt
    • wykształcenie minimum średnie
    • niekaralność
    • gotowość do otworzenia 1 osobowej działalności gospodarczej
    • własny laptop,telefon i samochód (samochód niepotrzebny jeżeli ktoś chce pracować na terenie Warszawy i okolic)

    Zapewniam:

    • Podstawę na start od 3 tys zł na rękę, wybitne jednostki 6 tys zł w pierwszym roku współpracy
    • Prywatny pakiet medyczny Luxmed
    • Kartę Multisport
    • Dopłatę do abonamentu komórkowego 80 zł
    • świetny produkt do sprzedaży
    • rozwój osobisty i praca z konkretnymi ludźmi
    • dodatkowo prowizję od każdej sprzedanej umowy, a za świetne wyniki premię produkcyjną
    • nieograniczone zarobki, więc nie ma żadnej ściany finansowej
    • konkretnie wyznaczoną ścieżkę awansów: przedstawiciel, menedżer, starszy menedżer, dyrektor sprzedaży

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Jacek Wrzesiński z siedzibą w Ciechanowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Jacek Wrzesiński z siedzibą w Ciechanowie przy ul. Bielińskiej 42a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    W dopisku do CV powinna się znajdować klauzula o przetwarzaniu danych osobowych:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Jacek Wrzesiński) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Jacek Wrzesiński z siedzibą w Ciechanowie przy ul. Bielińska 42a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.