Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Handlowe „CHEMIA” Sp. z o.o. firma branży budowlanej i wykończeniowej, działająca na rynku ponad 70 lat, w związku z rozwojem i planowanym otwarciem hurtowni w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: woj. mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • doradztwo w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych oraz wykończeniowych
    • podtrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami
    • negocjowanie warunków handlowych
    • kontrola spływu należności
    • realizacja planów budżetowych
    • koordynowanie dostaw, sprzedaży, odbioru, zwrotów

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży budowlanej
    • doświadczenie sprzedażowe
    • silna motywacja, orientacja na wyznaczone cele
    • umiejętność nawiązywania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
    • bardzo dobra organizacji pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wdrożenie w obowiązki oraz szkolenie w zakresie obsługi systemu sprzedażowego
    • wsparcie przełożonych, uczestnictwo w szkoleniach
    • praca w dynamicznym zespole i możliwość rozwoju
    • motywacyjny system wynagrodzenia
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje CV i list motywacyjny prosimy przesyłać
    klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101,
    poz. 923 ze zm."

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowe „Chemia” Sp. z o.o. w Kowalach, informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się na stronie: www.chemiagda.pl