Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedaży.

  • Maksymalizacja sprzedaży poprzez współpracę z klientami i producentami materiałów budowlanych.

  • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.

  • Prowadzenie negocjacji handlowych.

  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.

  • Aktywne poszukiwanie nowych firm wykonawczych i handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Bardzo dobra znajomość materiałów budowlanych.

  • Doświadczenie w handlu, branża: materiały budowlane min 1,5 roku.

  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

  • Znajomość środowiska MS Office.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.

  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Karty Multi Sport.

  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.

3W PLATFORMA BUDOWLANA SP. Z O.O. (dawniej: Platforma Dla Remontu i Budowy), wchodząca w skład Grupy Kapitałowej 3W, jest właścicielem czterech wielkopowierzchniowych marketów budowlanych: trzech w Warszawie, jednego w Czeladzi. Oferujemy materiały budowlane znanych i renomowanych producentów, stały program rabatowy, zadaszone, komfortowe parking oraz fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie budowy. Zatrudniamy ponad 130 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy