Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Vesstige sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwój sprzedaży produktów Vesstige na wyznaczonym terenie

  • Promowanie produktów wśród obecnych oraz nowych architektów, projektantów wnętrz prywatnych i komercyjnych

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Dopasownie oferty do potrzeb indywidualnego klienta

  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie

  • Negocjacje warunków oraz zawieranie umów handlowych

  • Doradztwo techniczne i obsługa posprzedażowa

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży związanej z wykończeniem wnętrz

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B i B2C

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Efektywność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • Silna motywacja i nastawienie na realizację założonych celów

  • Zainteresowania w tematyce designu oraz projektowania wnętrz

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość Pakietu Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy z architektami i projektantami wnętrz

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów luksusowych

  • Dobra znajomość branży budowlanej w zakresie aranżacji wnętrz

  • Dobra znajomość rynku deweloperskiego

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość programu CRM

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach

  • Stałe, stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii uzależnionej od wyników bez limitu górnych zarobków

  • Niezbędne narzędzia pracy

Vesstige sp. z o.o.

Vesstige od 12 lat jest polskim liderem sprzedaży wysokiej jakości tapet przeznaczonych do wnętrz komercyjnych i indywidualnych. Vesstige jest wyłącznym przedstawicielem największych amerykańskich producentów oklein ściennych/tapet J.Josephson, Phillip Jeffries oraz LSI Wallcovering, a także wykładzin niemieckiego producenta Girloon.

Jesteśmy dumni z tego, że pracujemy z najlepszymi sieciami hotelowymi na świecie. Nasze produkty można znaleźć w wielu ekskluzywnych hotelach w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji na naszej stronie internetowej.

Przewiń do profilu firmy