Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

SATIS GPS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i pozyskiwanie nowych Klientów

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami firmy

  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • monitorowanie potencjału Klientów na obsługiwanym rynku

  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży

  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej (Klienci, konkurencja, trendy) i inicjowanie zmian pozwalających na utrzymanie wysokiej jakości innowacyjnego produktu

Nasze wymagania

  • 4-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym w sektorze B2B

  • znajomość systemów monitoringu pojazdów będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży w jednej z branż: IT, CFM, leasingowej, ubezpieczeniowej (floty) lub motoryzacyjnej

  • doświadczenie w samodzielnym, aktywnym poszukiwaniu Klientów

  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • nastawienie na osiąganie wyników

  • umiejętności współpracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę z nowatorskim i konkurencyjnym produktem w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość bezpośredniego wpływu na kształt systemu monitoringu pojazdów i zarządzania flotą

  • atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + system prowizyjny)

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • pełen pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych

SATIS GPS Sp. z o.o.

Firma SATIS GPS Sp. z o.o jest jednym z wiodących producentów oferujących rozwiązania służące do monitoringu pojazdów i zarządzania flotą, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Przewiń do profilu firmy