Przedstawiciel Handlowy – Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk

Herbapol Lublin S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Od powstania firmy w 1949 roku, misją Herbapol-Lublin S.A. jest czerpanie inspiracji
z natury i dostarczanie konsumentom produktów najwyższej jakości.
Jako lider rynku syropów owocowych, herbatek owocowych, ziołowych, zielonych,
funkcjonalnych i czerwonych nieustannie pracujemy nad rozwojem portfolio,
zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami konsumentów.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników umiejętnie łączymy
tradycję z nowoczesnością, zdobywając zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk

Opis stanowiska:

  • realizację planów sprzedaży
  • budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami
  • dbanie o ekspozycję produktów w punktach sprzedaży
  • efektywne wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • realizację akcji promocyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • nastawienia na cel i realizację planów sprzedaży
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale handlowym w branży FMCG
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • kreatywności i samodzielności w działaniu
  • czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój umiejętności sprzedażowych (szkolenia, kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy)
  • pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, karta multisport)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, Ipad).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy