Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Carlsberg PolskaO firmie

  • Węgorzyno
    Węgorzyno, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż piwa warzonego z tradycjami i znanego na całym świecie.
  • Doradzanie Klientom i budowanie z nimi biznesowych relacji.
  • Współpraca z najlepszymi ekspertami browarnictwa w kraju.
  • Dbanie o wizerunek Carlsberg Polska na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Nastawienie na realizację celu.
  • Doświadczenie w sprzedaży w terenie.
  • Dobre planowanie pracy i systematyczność.
  • Predyspozycje do jazdy samochodem i odpowiednie uprawnienia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pracodawcę odpowiedzialnego społecznie
  • piwo na Święta

Będziesz pracować z produktami, które wywołują emocje - prawdopodobnie najlepszymi na świecie, w firmie, która zajęła 3. miejsce w niezależnym rankingu „Poland’s Best Employers 2021” w kategorii FMCG.

Twoim obszarem sprzedaży będzie Szczecin, Łobez i Węgorzyno.

Przedstawiciel Handlowy, Węgorzyno