Przedstawiciel Handlowy - weterynaryjne implanty ortopedyczne

MEDGAL sp. z o.oO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie k/Białegostoku

czołowy polski producent implantacyjnych wyrobów medycznych stosowanych w chirurgii kostnej i ortopedii oraz weterynarii poszukuje kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY -
weterynaryjne implanty ortopedyczne

OBOWIĄZKI:

  • promocja oraz aktywny rozwój sprzedaży implantów i instrumentariów stosowanych w medycynie weterynaryjnej
  • utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców
  • bieżąca współpraca ze środowiskiem lekarzy weterynarii
  • obsługiwany teren:
    • województwa: Małopolskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Wielkopolskie
  • aktywne uczestnictwo oraz organizacja prezentacji, szkoleń i warsztatów
  • udział w konferencjach i sympozjach branżowych
  • monitorowanie rynku
  • raportowanie działań
  • współpraca z działem Badawczo-Rozwojowym oraz innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • zdolności handlowe oraz dyspozycyjność do pracy w terenie
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • sumienność i systematyczność oraz samodzielność w planowaniu czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

FIRMA OFERUJE:

  • stabilną i interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • forma zatrudnienia – umowa o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju własnej osoby, szkolenia

Aplikacje – CV zawierające klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach kandydatów na pracowników MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia 216/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”

prosimy przesłać klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy