Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5 50011 500 brutto / mies.
  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma oferująca serwis nowoczesnych maszyn laserowych używanych w przemyśle, dodatkowo zajmują się projektami automatyzacji oraz modernizacji zainstalowanych już maszyn. Na polskim rynku firma istnieje pięć lat i już udało się jej zdobyć ugruntowaną pozycję, a do tego ciągle się rozwija.

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego, który dobrze czuje się w sprzedaży B2B produktów technicznych, potrafi pozyskać klienta i doradzić mu jakie urządzenie będzie dla niego najlepsze.

Jeżeli zależy Ci na samodzielnym stanowisku, doskonale zarządzasz czasem i lubisz równowagę między pracą w biurze, a wyjazdami do klienta to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż maszyn przeznaczonych do cięcia metalu

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (firmy produkcyjne i usługowe wykonujące usługę cięcia metalu)

  • Przeprowadzanie klientów przez cały proces sprzedaży – od pierwszego kontaktu, zbadania potrzeb, poprzez dobór urządzenia, prezentacja maszyny w siedzibie firmy lub u klienta i utrzymywanie kontaktów handlowych

  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

  • Ciągła nauka oraz poszerzanie swojej wiedzy produktowej z zakresu urządzeń

  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej

  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych (dział zakupów, technologia produkcji, właściciel)

  • Doświadczenie w aktywnym prospectingu (maile, telefony, spotkania)

  • Doświadczenie w prezentacji produktów na spotkaniach

  • Umiejętność sprzedaży doradczej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 (komunikacja mailowa z producentem)

Pracodawca oferuje

  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Imielinie (k. Katowic) lub praca hybrydowa w przypadku dalekich dojazdów (minimum jeden dzień pracy w biurze)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5500 – 8500 zł brutto

  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedażowych (od 1500 zł do 5000 zł)

  • Narzędzia niezbędne do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon, samochód służbowy z kartą floty

  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i wyjazdy integracyjne

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Możliwość dołączenia do firmy, która ma ogromny potencjał, możliwość stworzenia działu i awansu w strukturze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Rekrutacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, wideo rozmowy kwalifikacyjnej, drugiej rozmowy z elementami Assessment Center. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.