Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-02-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Prężnie rozwijająca się spółka handlowa zatrudni osoby na stanowisku:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Podstawowe zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z dotychczasowymi
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Budowanie strategii firmy w regionie
    • Aktualizacja oraz tworzenie bazy handlowej
    • Monitorowanie podległego sektora rynku
    • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

    Oczekiwania:

    • Znajomość lokalnego, detalicznego rynku branży tytoniowej i FMCG
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętności prezentacji
    • Zaangażowanie w realizację wytyczonych celów
    • Samodzielność, kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

    Oferta:
    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód, telefon, sprzęt komputerowy
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając:

    Do aplikacji proszę o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,( DZ. U. z 2002 r. ,Nr 101,Poz.926 ze zm.”)